" Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie " (Ewangelia św. Mateusza 10:8)

STRONA GŁÓWNA   |  MAPA WITRYNY   |  KONTAKT   |  POMOC    
Studia Biblijne Bezpłatne książki chrześcijańskie Bezpłatne elektroniczne książki chrześcijańskie O nas
  Wiadomości od współpracowników

"Jak zostalem zbawiony"

Leszek Schwankowski, Germany

Mam 57 lat,jestem Polakiem ale od ponad 20 lat mieszkam w Niemczech w Hamburgu. Pochodze z rodziny katolickieji i tez sam nim bylem, chociaz ostatnie 25 lat to problemy z akceptacja niektorych spraw. Byly takie, ktore nie mialy nic wspolnego z wiara,a mimo to ksieza poruszali i przekazywali je podczas kazan,a to mi sie nie podobalo.

Pod koniec 2010roku zaczolem porownywac katolikow z chrzescijanami i dowiedzialem sie ,ze ci pierwsi wprowadzili sporo przepisow ktore sa niezgodne z Biblia. Zaczolem glebiej szukac w internecie roznych porownan, pomiedzy katolikami i chrzescijanami i zauwarzylem ze wszyscy wierza w Boga,ale wiara katolikow opiera sie na mysli czlowieka a nie na Slowie Bozym.Mam dobrych znajomych,ktorzy sa chrzescijanami i dopiero oni potrafili mi wytlumaczyc pare niejasnosci,ktore mialem.Dalej jednak szukalem w internecie,i ktoregos dnia natknolem sie na ksiazki pastora Jonga,ktore zaraz przegralem sobie na komputer,oczywiscie rozpoczalem je czytac.

Po rzeczytaniu pierwszej ksiazki musialem czytac dalej, i juz wtedy wiedzialem ze jestem na wlasciwej drodze. Wtedy tez zrozumialem,jaka byla przyczyna przyjscia Jezusa Chrystusa na swiat. Zrozumialem i przyjalem z radoscia ewangelie wody i Ducha,wiem teraz ze wlasciwa kolejnosc: narodzenie, chrzest, ukrzyzowanie i zmartwychwstanie i wiara w nia,moze calkowicie zbawic czlowieka.Zrozumialem, ze jedno bez drugiego nie moze istniec, ze sam krzyz i zmartwychwstanie, to jest za malo,zdumialo mnie, ze tak oczywista sprawa do dzisiaj dla wiekszosci chrzescijan jest niezrozumiala.

Od tego czasu w moim zyciu zaszly duze zmiany,uwierzylem ze przez wiare w ewangelie wody i Ducha mam szanse na zbawienie,mimo ze moje cialo grzeszy dalej,to ja trafie do Krolestwa Bozego,i zamieszkam z Ojcem i Synem.

Nie wiem dlaczego ja, ale dziekuje Panu Bogu za ta ogromna laske poznania, i modle sie aby tak jak jest teraz, pozostalo juz na zawsze.

Bede modlil sie za Was, abyscie mieli tyle szczescia co ja ,aby Ojciec otworzyl Wam dusze, oczy i rozum. Zostancie z Bogiem !

Amen"Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi. Idźcie, więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata" (Ewangelia św. Mateusza 28:18-20). Zgodnie z tym Wielkim Poleceniem naszego Pana współpracownicy Misji Nowego Życia na całym świecie niestrudzenie pracują, rozpowszechniając ewangelię wody i Ducha każdy w swoim państwie. W przyszłości nowi współpracownicy Misji Nowego Życia będą powstawali i ewangelia wody i Ducha rzeczywiście będzie głoszona aż do skończenia świata.
My, Misja Nowego Życia, chcemy się cieszyć razem z wami, dzieląc się wiadomościami od wiernych sług Boga głoszących ewangelię. Mamy również nadzieję, że ci, którzy się zarejestrowali jako nasi współpracownicy, ale jeszcze nie wzięli udziału w naszym posługiwaniu rozpowszechniania książek, dostaną wiarę i odwagę po przeczytaniu tych listów i wezmą udział w posługiwaniu głoszenia ewangelii. Te wiadomości będą ciągle uaktualniane i zostaną bardzo przydatne dla pożywienia i wzrostu waszej wiary.

Jeśli jesteś współpracownikiem i chciałbyś opublikować nowy temat w "Wiadomościach od współpracowników", kliknij "Opublikuj nowy temat" i zaloguj się.Numer Imię Państwo Temat Data Odwiedzin Głosy
7 Pastor Jim Montgomerie Netherlands A believer is someone who believes 2017-03-06 176 78
6 Leszek Schwankowski Germany Jan Chrzciciel a Chrzest Jezusa Chrystusa 2012-03-20 604 238
5 Leszek Schwankowski Germany WIARA ! 2012-03-16 521 204
4 Aneta Gembalik United Kingdom Ewangelia wody i Ducha ! 2012-02-28 620 228
3 Jacek Schwankowski Germany Od Katolicyzmu do Ewangelii wody i Ducha! 2012-02-28 600 236
2 Jak zostalem zbawiony Germany Jak zostalem zbawiony 2012-02-06 548 219
1 Aneta Gembalik United Kingdom Szukam wsp?pracownikw do g?oszenia ewangelii wody i Ducha w Polsce! 2012-02-05 1875 537


 

 
Bezpłatne chrześcijańskie książki
    Spis książek drukowanych
    O Służbie bezpłatnych książek
    Jak zamówić bezpłatne książki?
    Często zadawane pytania
 

Zarejestruj się jako współpracownik
Dział współpracownika
   
Copyright © 2001 - 2020 The New Life Mission. All Rights Reserved.