" Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie " (Ewangelia św. Mateusza 10:8)

STRONA GŁÓWNA   |  MAPA WITRYNY   |  KONTAKT   |  POMOC    
Studia Biblijne Bezpłatne książki chrześcijańskie Bezpłatne elektroniczne książki chrześcijańskie O nas
  O nas

 

Historia i Cel

Misja Nowego Życia, założona przez wielebnego Paula C. Jong-a w roku 1991, jest ekumeniczną i niedochodową organizacją misyjną. Ona pragnie głosić słowo Boże wszystkim ludziom świata przez posługiwanie literackie. Bezpłatnie rozdaje setki tysięcy egzemplarzy książek drukowanych i elektronicznych. Jej siedziba główna znajduje się w Seulu, w Korei, i ma także wiele oddziałów i współpracujących organizacji na całym świecie.


Służenia

Przekład i publikacja bezpłatnych chrześcijańskich książek elektronicznych / książek drukowanych
Posługiwanie literackie jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów głoszenia ewangelii po całym świecie. Dlatego przełożyliśmy chrześcijańską serię wydawniczą Paula C. Jong-a na ponad 45 głównych języków i przedłużamy je przekładać na wiele innych języków.
Zapraszamy współpracowników do posługiwania przekładu.
Aby przyłączyć się do nas jako tłumacz/korektor, proszę nacisnąć przycisk współpracy.

Rozprowadzanie bezpłatnych książek chrześcijańskich
Według rozkazu Pana: "Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie" (Ewangelia św. Mateusza 10:8), bezpłatnie rozdajemy książki chrześcijańskie wielebnego Jong-a każdemu, kto chce je czytać. Jesteśmy gotowi ofiarować tyle książek, ile potrzebują nasi współpracownicy, i ze swej strony nawet opłacamy wszystkie koszty wysyłki. Już rozdaliśmy bezpłatnie setki tysięcy drukowanych książek kościołom, organizacjom misyjnym, szpitalom, więzieniom, bibliotekom, kapłanom, a także świeckim w ponad 150 państwach.
Także możecie dzielić z nami łaskę Bożą, biorąc udział w naszym posługiwaniu literackim. Proszę śmiało przyłączyć się do nas jako dystrybutor książek, nacisnąwszy przycisk współpracy.


 

 
O nas
    O autorze
    Weź nasze bannery
    Linki
 

Zarejestruj się jako współpracownik
Dział współpracownika
   
Copyright © 2001 - 2020 The New Life Mission. All Rights Reserved.