" Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie " (Ewangelia św. Mateusza 10:8)

STRONA GŁÓWNA   |  MAPA WITRYNY   |  KONTAKT   |  POMOC    
Studia Biblijne Bezpłatne książki chrześcijańskie Bezpłatne elektroniczne książki chrześcijańskie O nas
  Studiowanie Przybytku
 - Ołtarz kadzenia

 

The Altar of Incense

Ołtarz kadzenia był wykonany z drzewa akacjowego; on był kwadratowy, miał jeden łokieć (45 cm) długości i szerokości, i 2 łokcie wysokości. Rozmieszczony w Miejscu Świętym, ołtarz kadzenia był całkiem pokryty złotem i dokoła miał złoty wieniec. Pod złotym wieńcem były cztery złote pierścienie, trzymające drążki, za które noszono ołtarz. Na tym ołtarzu kadzenia nie można było wykorzystywać nic innego oprócz świętego oleju i pachnącego kadzidła (II Księga Mojżeszowa 30:22-25).

Na ołtarzu kadzenia ofiarowano Bogu kadzidło modlitwy. Ale zanim modlić się przy ołtarzu kadzenia, powinniśmy dowiedzieć się, czy naprawdę możemy modlić się do Boga przy tym ołtarzu. Każdy, kto chciał modlić się do Boga Świętego, musiał najpierw zostać bezgrzesznym, na zawsze zmywszy swoje grzechy poprzez wiarę. Dlatego człowiek musiał oczyścić się od wszystkich swoich grzechów poprzez wiarę całopalenia i kadzi.

Bóg nie słyszy modlitw grzeszników (Księga Izajasza 59:1-3). Dlaczego? Dlatego, że Bóg przyjmuje tylko tych, którzy zmyli wszystkie swoje grzechy za pomocą wiary w ewangelię wody i Ducha. Dlatego, że Bóg całkiem zmył wszystkie nasze grzechy prawdą, która objawia się w błękitnej, purpurowej i jasnoczerwonej niciach oraz w kręconym bisiorze. Innymi słowy, Bóg chce słyszeć tylko modlitwy sprawiedliwych (Księga Psalmów 34:15, I List św. Piotra 3:12).

Powiązane kazania


Czytać poprzednie - Wrócić do listy - Czytać następne


Printable version   |  

 
Studia Biblijne
    Kazania
    Oswiadczenie wiary
    Czym jest ewangelia?
    Terminy biblijne
    Czesto zadawane pytania o wierze chrzescijanskiej
 

Zarejestruj się jako współpracownik
Dział współpracownika
   
Copyright © 2001 - 2019 The New Life Mission. All Rights Reserved.