" Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie " (Ewangelia św. Mateusza 10:8)

STRONA GŁÓWNA   |  MAPA WITRYNY   |  KONTAKT   |  POMOC    
Studia Biblijne Bezpłatne książki chrześcijańskie Bezpłatne elektroniczne książki chrześcijańskie O nas
  Prawo Autorskie

 

Copyright © 2001 - 2020 The New Life Mission.

All rights reserved.

Wszystkie materiały, zawarte w tej witrynie, nie mogą być kopiowane, rozprowadzane, przekazywane, wystawiane, publikowane lub transmitowane bez uprzedniej pisemnej zgody Misji Nowego Życia. Nie można zmieniać ani usuwać żadnych znaków towarowych, praw autorskich oraz innych znaków z kopii tej informacji.

Jednakże można pobierać materiały z witryny Misji Nowego Życia (jedna kopia odczytywalna maszynowo i jedna kopia drukowana na stronę) tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

 

Polityka dotycząca użytku zawartości naszej witryny

Misja Nowego Życia pozwala na korzystanie z zawartości jej witryny tylko w celu publikowania w Internecie. Wszystkie inne użycia, takie jak rozpowszechnianie przez druk, radio, telewizję lub jakieś inne media, są wzbronione.

Jeśli chcesz opublikować nasze materiały na swojej witrynie, musisz zaakceptować poniższe warunki stosowania:

  1. Witryna WWW, na której materiały mają zostać opublikowane, nie może być witryną szkodliwą, zawierającą niezdrową zawartość (tj., witryny niedwuznaczne seksualnie, związane z hazardem, przemocą, lub w inny sposób sprzyjające działalności nielegalnej).
  2. Powinnieneś zawiadomić naszego administratora WWW (webmaster@bjnewlife.org) i dostarczyć mu krótki opis swojej witryny i adres URL dla proponowanego publikowania naszej informacji, a zmożesz opublikować informację tylko po otrzymaniu zezwolenia Misji Nowego Życia.
  3. Należy prosić i otrzymywać prawo do korzystania z każdej zawartości naszej witryny; nie dajemy żadnego trwałego prawa do korzystania.
  4. Nie wolno publikować naszej informacji w żadnej formie, która zniekształca, szkaluje, uszkadza, zniesławia, dyskredytuje lub jest w jakiś sposób wrogo nastawiona do Misji Nowego Życia.
  5. Nie wolno publikować naszej informacji, usuwając, zmieniając lub przekształcając jej zawartość.
  6. 6. Należy określić źródło opublikowanej informacji na końcu zawartości w następujący sposób:
    Źródło: The New Life Mission Website (www.bjnewlife.org)
  7. Określając źródło, powinnieneś wymienić poprawny link (http://www.bjnewlife.org).


 

 

Zarejestruj się jako współpracownik
Dział współpracownika
   
Copyright © 2001 - 2020 The New Life Mission. All Rights Reserved.