" Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie " (Ewangelia św. Mateusza 10:8)

STRONA GŁÓWNA   |  MAPA WITRYNY   |  KONTAKT   |  POMOC    
Studia Biblijne Bezpłatne książki chrześcijańskie Bezpłatne elektroniczne książki chrześcijańskie O nas
 Całkowicie BEZPŁATNA książka drukowana
- Język ukraiński Wydanie # 5

 


НАШ ГОСПОДЬ – втілення Божої Праведності ( І )

- Справедливість Божа, що виявляється у Листі до Римлян

 

Анотація

Справедливість Божа, що виявляється у Листі до Римлян

Опис

Євангеліє води та Духа – це справедливість Божа!

Слова цієї книги вгамують спрагу вашого серця. У наш час християни продовжують жити в незнанні правдивого вирішення проблеми гріхів, що їх вони чинять щодня. Чи знаєте Ви, що таке Божа праведність? Я сподіваюся, що Ви задасте собі це запитання та повірите в Божу праведність, про яку розповідається в цій книзі.
Справедливість Божа була з Євангелієм води та Духа. Однак, подібно дорогоцінному скарбу, ця правда залишалася схованою від очей релігійних послідовників протягом довгого часу. У результаті, багато людей покладалися і вихвалялися їх власною справедливістю замість того, щоб вірити в справедливість Божу. Тому християнські доктрини, що навіть не мають рації, стали домінуючими віруваннями в серцях віруючих, начебто вони дійсно містять справедливість Божу.
Доктрини Предестинації та Долі, Поступового Оправдання та Зростання у Святості є основними християнськими доктринами, що посіяли зерно темряви та порожнечі в душах вірних. Алі сьогодні багато християн повинні заново пізнати Бога, дізнатись про Його праведність та жити у твердій вірі.
Книга «Наш Господь – втілення Божої Праведності», дасть Вашій душі глибоке розуміння та мир. Автор хоче, щоб Ви мали благословенне знання Божої праведності. Нехай Боже благословення буде з Вами!

Від видавця

Автор цієї книги – засновник Місії Нового Життя. Він проповідував слова води та Духа, що містять у собі справедливість Божу, цілому світу. Його книги, що були перекладені на 51 найпоширеніших мов, розповсюджуються у більш ніж 150 країнах. Усі люди в цьому світі можуть вдостоїтися великого благословення одержання Божої справедливості через слово Боже, що проповідує Преподобний Джонг з його колегами. Чому б Вам не одержати звільнення від гріхів і не підготуватися до вічного життя, повіривши в слова Божі через навчання цієї книги?


 

 
Bezpłatne chrześcijańskie książki
    Spis książek drukowanych
    Wydanie ukraiński 5
 
 • O tej książce
 •  
 • Spis treści
 •     O Służbie bezpłatnych książek
      Jak zamówić bezpłatne książki?
      Często zadawane pytania
  Obejrzeć
  koszyk
   

  Zarejestruj się jako współpracownik
  Dział współpracownika
     
  Copyright © 2001 - 2019 The New Life Mission. All Rights Reserved.