" Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie " (Ewangelia św. Mateusza 10:8)

STRONA GŁÓWNA   |  MAPA WITRYNY   |  KONTAKT   |  POMOC    
Studia Biblijne Bezpłatne książki chrześcijańskie Bezpłatne elektroniczne książki chrześcijańskie O nas
  Często zadawane pytania

 

PYTANIE : Chciałbym otrzymać książki wielebnego Paula C. Jong-a. Czy istnieją jakieś zastrzeżenia lub warunki dla mnie?

Każdy, kto ma adres pocztowy, może zamówić nasze bezpłatne książki bez żadnych warunków.

PYTANIE : Ile muszę zapłacić za książki chrześcijańskie Paula C. Jong-a?

Nasze książki są absolutnie bezpłatne! Opłacamy wszystkie koszty łącznie z kosztami wysyłki. Jednakże nie jesteśmy odpowiedzialni za żadne podatki, nakładane w twoim państwie na otrzymanie książek. Obecnie w większości księgarń chrześcijańskie książki Paula C. Jong-a sprzedają za ponad 10.00 dolarów. Tymczasem Misja Nowego Życia bezpłatnie rozdaje chrześcijańskie książki Paula C. Jong-a każdemu, kto ich chce, aby głosić prawdziwą ewangelię po całym świecie.

PYTANIE : Jak mogę złożyć zamówienie drukowanych wersji chrześcijańskich książek Paula C. Jong a?

Forma zamówienia zależy od tego, czy jesteś członkiem Misji Nowego Życia, czy nie. Dodatkowe informacje można znaleźć w rozdziale Jak zamówić bezpłatne książki.

PYTANIE : Ile książek mogę zamówić na raz?

Jeśli nie jesteś dystrybutorem Misji Nowego Życia, to teraz możesz zamówić tylko 1 egzemplarz każdej książki. Możesz zamówić maksimum 2 różne książki na raz.


PYTANIE : Jak mogę zostać dystrybutorem Misji Nowego Życia?

Jeśli chcesz zostać dystrybutorem Misji Nowego Życia, najpierw musisz przeczytać nasze książki, dobrze je zrozumieć i uwierzyć. Wtedy odwiedź naszą witrynę "Rejestracja współpracownika." Nasze członkostwo jest bezpłatne. Jeśli zgadzasz się z warunkami naszego członkostwa, wprowadź swoją informację i złóż formularz zgłoszenia. Misja Nowego Życia rozpatrzy twoje podanie i zawiadomi ciebie o przyjęciu (lub odmowie) drogą elektroniczną. Kiedy zostaniesz dystrybutorem książek, zmożesz zamówić i otrzymać tyle drukowanych książek chrześcijańskich Paula C. Jong-a, ile potrzebujesz.

PYTANIE : Jak mogę sprawdzić status dostarczania książek, które zamawiałem?

Jeśli jesteś zarejestrowanym członkiem, możesz sprawdzić status, zalogowawszy się do "Działu współpracownika."
Po prostu kliknij link na jakiejkolwiek stronie, aby odwiedzić "Dział współpracownika." Zmożesz tam wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło, aby zalogować się do swojego konta. Jednakże, jeśli nie jesteś współpracownikiem Misji Nowego Życia, nie możesz sprawdzić statusu dostarczania na naszej witrynie. Natomiast wysyłamy automatyczne zawiadomienia o statusie zamówienia.

PYTANIE : Zapomniałem moje hasło i nie mogę się zalogować. Jak mogę odzyskać swoje hasło?

Jeśli zapomniałeś swoje hasło, możesz otrzymać podpowiedź, którą wprowadziłeś w swoim formularzu rejestracji. Idź na naszą stronę "Działu współpracownika", aby to zrobić.

PYTANIE : Ile czasu trzeba, aby książki, które zamówiłem, zostały mi dostarczone?

To zależy od tego, gdzie mieszkasz, i od systemu pocztowego twego państwa. Dostarczanie pocztą lotniczą zazwyczaj zajmuje z tydzień, lecz w wypadku wielkich zamówień to zabiera 2-3 miesiące, ponieważ wtedy książki są wysyłane pocztą lądową.

PYTANIE : Ile książek chrześcijańskiej serii wydawniczej Paula C. Jong-a w innych językach jest teraz dostępne?

Aktualnie chrześcijańska seria wydawnicza Paula C. Jong-a jest dostępna w 50 głównych językach, i my ciągle przekładamy chrześcijańskie książki Paula C. Jong-a na jeszcze więcej języków, aby dotrzeć do wszystkich nacji.

 


 

 
Bezpłatne chrześcijańskie książki
    Spis książek drukowanych
    O Służbie bezpłatnych książek
    Jak zamówić bezpłatne książki?
    Często zadawane pytania
Obejrzeć
koszyk
 

Zarejestruj się jako współpracownik
Dział współpracownika
   
Copyright © 2001 - 2019 The New Life Mission. All Rights Reserved.